HAKKIMIZDA

Bu sitede daha önce karşılaşılmayan bir çözüm yolu sunduk. 

Size çatı alternatiflerini detaylı ve ayrıntılı bir şekilde sunarak kafanızdaki soru işaretlerini yok etmeyi ve yaptıracak olduğunuz işi gönül rahatlığı ile yaptırabilmenizi sağlıyoruz. 

Artık istediğiniz tüm çatı alternatifleri ve detayı tek tuşla evinize kadar geliyor. 

Yapmanız gereken size en uygun olan alternatifi seçmek ve web sayfamızda yer alan irtibat formunu doldurup bize ulaşmak. Daha geniş ve daha ayrıntılı bilgi alabilmeniz için telefonlarımız iletişim bölümünde yer almaktadır.

Bilindiği gibi çatı bir yuva için en önemli kavramlardan birisi. Sıcak ve rahat bir yuvanın temeli dertsiz ve tasasız yaşamaktır. Çatı bakımı ve tamiri sayesinde sıcak ve rahat bir yuvanın özlemini çekenler başta çatı olmak üzere ev tadilatını yaptırarak bu kavramı kolaylıkla elde edebileceklerdir. Tadilat yapımında gerek çalışanlar gerekse yapılacak olan iş bütünü ile sigorta kapsamında olup herhangi bir sorun ve olumsuzluktan şirketimiz sorumludur.

Artık çatı ile alakalı bilmediğiniz hiçbir konu kalmayacak. BABA-OĞUL iş disiplini ve ahlakı ön planda tutarak 1937'den türkiye genelinde GARANTİLİ ve SİGORTALI iş yaparak güven tazeledi. Türkiye'de sayılı firmalar arasında yeralan şirketimiz tertibi ve düzeni kendine amaç edindi ve bu sayede işverenin güvenini kazanmayı başardı. 

Çatı ve inşaat sektörünün öncü isimlerinden olan şirketimizin asıl kurucusu Rasim Koç’tur. Kuruluş tarihi 1937 olan şirketimiz 1980 yılında oğullar Ali İhsan Koç ve Ali Kemal Koç’a devredilmiştir. Merkezi halen Bakırköy İncirli’de bulunan şirketimizin faaliyetleri teknolojik gelişmelerle üst düzeyde devam etmektedir. Çalışma politikamız kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, güleryüz ve sorunların doğrudan olumlu şekillerde sonuçlandırmaktır. Kalite politikası konusunda reklam ve tanıtıma büyük önem verdiğinden dolayı medya sektörüne de adım atmış bulunmaktadır. Kuruluşlarımız arasında;

 

93.3 Mhz. Radyo K

87.7 Mhz. Radyo Ata ( İzmir )

Deniz Haber Ajansı

Karadenizin Sesi Gazetesi yer almaktadır.

Dünyada, değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknoloji ve kalitesini müşterilerine en iyi şekilde tanıtmak zorunluluğunu kendine amaç edinmiştir.

 

Merkez: İncirli Cad. No:115/6 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0212 543 61 61

              0212 570 54 90 

E-mail  : [email protected] 

Şube    : Levent Mah Nispetiye Cad. No:40/16 Etiler Beşiktaş 

Telefon: 0212 466 53 53